O nas

Witamy w Volvo Car Wrocław-Bielany

Szukasz samochodu Volvo? A może jeździsz Volvo? Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy: sprzedaż samochodów nowych, sprzedaż samochodów używanych (Volvo Selekt), usługi finansowania zakupu oraz ubezpieczenie samochodu, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy blacharsko-lakiernicze, likwidację szkód komunikacyjnych, przeglądy okresowe, przeglądy rejestracyjne.

Volvo Selekt

Zapraszamy do największego w Polsce salonu samochodów używanych Volvo. Volvo Selekt to najlepszy sposób na zakup samochodu używanego. U nas kupisz używane Volvo wybrane, sprawdzone i z gwarancją. Jeśli chcesz sprzedać swoje Volvo odkupimy je od Ciebie, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Aktualności

Zostań Mikołajem razem z Volvo!

Elektryczne kabriolety Volvo S90 wyruszyły w drogę do dziecięcego oddziału Wrocławskiego szpitala oraz do Wrocławskiego Hospicjum. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji oraz za to, że wspólnie mogliśmy sprawić radość chorym dzieciom szczególnie w tym wyjątkowym czasie jakim są Święta Bożego Narodzenia.

Volvo XC60 - tył

Oferty pracy

Recepcjonistka salonu Volvo, kasjerka

Mariola Szarska
Specjalista ds. Marketingu
T+48 (71) 722 10 11 M+48 667 550 111
m.szarska@intercar.dealervolvo.pl

Pracownik myjni samochodowej

Gala

To już 10 lat z Volvo – krótka historia firmy

Zobacz wideo

19.10.2010 r. podczas uroczystej gali otwarty został nasz Autoryzowany Salon i Serwis w Bielanach Wrocławskich o historycznej już nazwie Inter-Car Bielany. VOLVO CAR WROCŁAW-BIELANY – Autoryzowany Dealer Volvo to jeden z oddziałów firmy INTER-CAR SILESIA Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Firma INTER-CAR SILESIA Sp. z o.o. działa na polskim rynku motoryzacyjnym od 1991 roku. Obecnie Spółka obsługuje dwie marki: Mercedesa oraz Volvo. Autoryzowany Dealer Volvo w Bielanach Wrocławskich powstał w 2010 roku w miejsce marki Chrysler, Jeep i Dodge. Od kwietnia 2015 roku działa drugi salon samochodów nowych Volvo pod nazwą INTER-CAR OPOLE. Salon znajduje się w Opolu na terenie Centrum Handlowego KAROLINKA. W kwietniu 2019 roku otwarty został w Bielanach Wrocławskich trzeci salon Volvo – VOLVO SELEKT, czyli salon samochodów używanych.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 71 722 10 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer VOLVO CAR WROCŁAW-BIELANY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin