Aktualności

Dzień Otwarty z Najnowszym Volvo EX90

W dniu 17 maja 2024 roku w naszym salonie Volvo Car Wrocław – Bielany odbył się dzień otwarty z okazji premiery długo wyczekiwanego, najbezpieczniejszego SUV-a Volvo EX90. Tego dnia mieliśmy okazję wspólnie podziwiać jego wyjątkowy design, detale, zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania.

Zobacz wideo z premiery Volvo EX90

Premiera elektrycznego Volvo EX30 w Salonie Volvo Car Wrocław-Bielany

Dnia 7 lutego 2024 roku w naszym salonie odbyła się premiera długo wyczekiwanego modelu Volvo EX30 -najmniejszego SUV-a Volvo, który został stworzony z myślą o zmniejszeniu śladu węglowego, poprzez m.in. wykorzystanie materiałów odnawialnych i pochodzących z recyklingu. Ten model jest dobrą opcją dla tych, którzy potrzebują kompaktowego i bezpiecznego auta do codziennych podróży po mieście.

Zobacz premierę

Lekcja Techniki

3 października odbyła się u nas kolejna Lekcja Techniki. Odwiedzili nas uczniowie z klasy 3-ej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich. Spotkania z uczniami składają się zawsze z części teoretycznej – quizy, pogadanka na temat motoryzacji i bezpieczeństwa na drodze oraz oczywiście podstawowa wiedza o samochodach Volvo. Druga część – warsztatowa – pokaz elektrycznego XC40, również na podnośniku, aby dobrze było widać zespół baterii napędzających samochód elektryczny.

Premiera samochodów elektrycznych: Volvo EX30 oraz EX90

13 lipca 2023 roku zobaczyliśmy dwa nowe elektryczne modele Volvo: EX30 oraz EX90. Premiera zorganizowana przez Volvo Car Poland na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie przyciągnęła tłumy, ponad 3000 osób. Te nowoczesne SUVy zrobiły na nas wrażenie wyglądem i zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi, a przy tym są zbudowane z ekologicznych materiałów. Volvo EX30 będzie w naszym salonie na przełomie roku. To najmniejszy SUV Volvo. Drugi – Volvo EX90, 7-osobowy, duży i luksusowy, trafi do salonu za rok. Zobaczcie wideo z premierowej odsłony.

Zobacz wideo

W lipcu – zapraszamy na lody rzemieślnicze

W każdy piątek lipca zapraszamy na lody naturalne produkowane metodą rzemieślniczą. Smaki za każdym razem inne, klasyczne lub bardzo wyszukane. Zaplanujcie wizytę w naszym salonie właśnie w piątek.

Dzień Dziecka 2023

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na pyszne lody wykonane metodą rzemieślniczą. Czekamy na Was od 12.00 do 18.00 dnia 31.05.2023 r. A z najnowszej kolekcji Lifestyle można kupić zabawki dla najmłodszych: dziecięcą wersję Volvo XC90 w postaci jeździka oraz odblaskową piłkę wykonaną z tworzywa z recyklingu.

Zobacz wideo

Volvo Car Wrocław-Bielany partnerem motoryzacyjnym 47 zimowego Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej.

Jakuszyce – 47. Bieg Piastów ponownie pokazał, że Jakuszyce to miejsce wyjątkowych spotkań, ludzi i widoków. To był weekend pełen elektryzujących emocji. Cieszymy się, że ponownie mogliśmy być na miejscu i kibicować wszystkim uczestnikom tego wyjątkowego biegu razem z naszymi SUVami Volvo. Jak co roku królowa biegów Justyna Kowalczyk przyciągała tłumy, startowała w biegach oraz zagrzewała do walki.

Zobacz wideo

W ramach szeroko pojętej edukacji na tematy ważne dla marki Volvo zaprosiliśmy Państwową Straż Pożarną

15-osobowa grypa przybyła z Zastępcą Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego. Przybyli przedstawiciele Komendy Miejskiej oraz dowódcy i zastępcy jednostek ratowniczo-gaśniczych. Naszym wspólnym celem było poznanie budowy samochodów elektrycznych pod kątem akcji ratowniczych na drodze. Technik przedstawił położenie tak ważnych elementów elektryka jak instalacja elektryczna, zespół baterii oraz główny wyłącznik prądu.

W niedzielę 29.01.23 otwieramy nasze salony i serwis

Przyjedź i poznaj nasze specjalne oferty przygotowane na ten dzień. Zapraszamy dorosłych i dzieci. Nikt nie będzie się nudził. Godziny otwarcia 9.00 – 16.00

Dowiedz się więcej

Warsztaty plastyczno – edukacyjne dla dzieci

Warsztaty edukacyjno-plastyczne „Bezpieczna droga do szkoły” za nami. Pod opieką sympatycznych animatorek powstały własnoręcznie zrobione znaki drogowe, odblaski oraz samochody XXL z ogromnych kartonów.

Volvo XC90

Volvo Car Wrocław-Bielany partnerem motoryzacyjnym 10. letniego Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej.

Kolejny raz nasze stoiska Volvo goszczą w Górach Izerskich. Dla nowych Suv-ów góry i las to idealne środowisko. Z okazji 10-tej rocznicy Biegu wręczyliśmy 10-temu zawodnikowi vouchery „Elektryczne Volvo na weekend”

Zobacz wideo
Volvo XC40

Szałowe szałwiowe elektryczne Volvo XC40 na łonie natury.

Marka Volvo – synonim bezpieczeństwa teraz stawia również na bezpieczeństwo planety przez redukcję emisji CO2 w samochodach oraz w całym procesie ich produkcji. Na łonie natury szczególnie dobrze czują się nasze zeroemisyjne elektryki.

Zobacz Wideo Umów Jazdę Testową
Volvo XC60

Oferty pracy

Logistyk Działu Sprzedaży Samochodów Nowych

Cyprian Borek
Dyrektor Handlowy
T+48 (71) 722 10 00
kontakt@intercar.dealervolvo.pl

Recepcjonistka salonu Volvo, kasjerka

Mariola Szarska
Specjalista ds. Marketingu
T+48 (71) 722 10 00
kontakt@intercar.dealervolvo.pl

Pracownik myjni samochodowej

Serwis Volvo

Sprzedaż internetowa części i akcesoriów

Dmitrij Kudriavtsev
Продавець запчастин – Інтернет продаж
M+48 723 338 818
kontakt@intercar.dealervolvo.pl

Teraz możesz zamówić oryginalne części i akcesoria Volvo w naszym sklepie internetowym. Pomożemy w ich doborze oraz szybko wyślemy do Ciebie

Zobacz ofertę Dowiedz się więcej
Volvo C40

Premiera Volvo C40

W marcu zaprezentowaliśmy drugie elektryczne Volvo – Crossover C40

Zobacz wideo
Volvo XC40

Premiera elektrycznego Volvo XC40 Recharge

Zapraszamy do obejrzenia relacji z prezentacji nowego w pełni elektrycznego Volvo XC40 Recharge w naszym salonie.

Zobacz wideo
Volvo XC60

Zamknęliśmy salon w Opolu

W styczniu 2022 roku zamknęliśmy salon Inter-Car Opole na terenie CH Karolinka. Nasza obecność w Opolu trwała od 2015 roku. Pierwszy salon mieścił się w CH Solaris. Salony były oddziałem Autoryzowanego Dealera Volvo w Bielanach Wrocławskich. W tej nowej sytuacji pozostaje w Opolu do dyspozycji Państwa Starszy Doradca Handlowy: Tomasz Krzak T: 519 532 133

Kontakt z Oddziałem w Bielanach Wrocławskich:

Centrala: 71 722 10 00 Salon samochodów nowych: 71 722 10 10 Salon samochodów używanych: 71 722 10 50 Serwis: 71 722 10 20 Internetowa sprzedaż części: +48 519 532 132 Zapraszamy!

Więcej informacji
szpitalmniejszy

Zostań Mikołajem razem z Volvo!

Elektryczne kabriolety Volvo S90 wyruszyły w drogę do dziecięcego oddziału Wrocławskiego szpitala oraz do Wrocławskiego Hospicjum. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji oraz za to, że wspólnie mogliśmy sprawić radość chorym dzieciom szczególnie w tym wyjątkowym czasie jakim są Święta Bożego Narodzenia.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 71 722 10 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer VOLVO CAR WROCŁAW-BIELANY otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
VOLVO CAR WROCŁAW-BIELANY

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.